تبلیغات
information technology - عدم محدودیت فیس‌بوك و توییتر از سوی دولت انگلیس
 
information technology
.:: وبلاگ دانشجویان فناوری اطلاعات علوم و تحقیقات فارس ورودی 88::.
درباره وبلاگ


سلام دوست عزیز ما دانشجویان مهندسی فناوری اطلاعات ورودی 88 دانشگاه علوم و تحقیقات فارس و از دیار حافظ و سعدی و کورشیم.با یاری خدا این وبلاگ را راه اندازی کردیم.نظرات شما باعث دلگرمی ما در ادامه راه خواهد بود.
*****************
اگر کتاب یا برنامه و یا سوال خاصی مد نظورتون هست که در وبلاگ اشاره ای هم به اون نشده ،در قسمت نظرات اعلام کنید.
در ضمن دوستانی که مایل به همکاری با ما هستند در قسمت نظرات اعلام کنند.

*****************
چون وبلاگ گروهیه پس نظر خصوصی معنی نداره،چون نظرها توسط همه ی اعضا قابل رویت است ،پس همچین خصوصی هم نیست!

*****************
و در کلام آخر:
بهترین های خود را به دنیا ببخش
یادمان باشد که:
همیشه ذره ای حقیقت پشت هر " فقط یه شوخی بود"

کمی کنجکاوی پشت " همینطوری پرسیدم "

قدری احساسات پشت " به من چه اصلا"

مقداری خرد پشت " چه میدونم"

و اندکی درد پشت " اشکال نداره"

وجود دارد....

مدیر وبلاگ : مریم جوکار

اشتراک و ارسال مطلب به:دولت انگلیس از طرح خود مبنی بر ممنوعیت استفاده آشوبگران از شبكه‌های اجتماعی در زمان بحران و ناآرامی‌های مدنی عقب‌نشینی كرد.
سخنان اخیر ترسا می، وزیر كشور انگلیس، نشان دهنده عقب‌نشینی دولت انگلیس از طرح خود مبنی بر ممنوعیت استفاده آشوبگران از شبكه‌های اجتماعی در زمان بحران و ناآرامی‌های مدنی است.
وی پس از ملاقات با مدیران فیس‌بوك، توییتر و شركت ریم، سازنده تلفن‌های بلك بری اظهار كرد: دولت هیچ قصدی برای محدود كردن دسترسی به فیس‌بوك، توییتر و سرویس مسنجر بلك بری ندارد.
سخنان می در حالی اظهار شد كه پس از آشوب‌های اخیر لندن و غارت فروشگاه‌ها توسط انگلیسی‌ها، نخست وزیر انگلیس خواهان ممنوعیت استفاده از شبكه‌های اجتماعی برای افرادی شد كه به تشدید خشونت‌ها از طریق اینترنت مظنون هستند.
دیوید كامرون از اپراتورهای شبكه‌های اجتماعی خواست عضویت افرادی كه از طریق این شبكه‌ها به ایجاد آشوب در خیابان‌ها می‌پردازند را لغو كنند.
كامرون هم‌چنین خواهان دخالت پلیس و سرویس‌های امنیتی برای پیگرد قانونی مشكل‌سازان آنلاین شد. پلیس لندن نیز قول داد افرادی كه به تشدید بحران در انگلیس از طریق ارسال پیغام‌های دروغین در فیس‌بوك، توییتر و سرویس مسنجر بلك‌بری پرداخته‌اند، دستگیر شوند.
رسانه‌های انگلیس با گذشت چند روز از آغاز آشوب‌ها در شهر لندن مدعی شدند كه شبكه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوك، توییتر و امكانات تلفن‌های همراه بلك بری برای ارسال پیام‌های رایگان از یك دستگاه‌ به دستگاه دیگر موجب سازماندهی آشوب‌های این شهر شده است.
نوع مطلب : اخبار فناوری اطلاعات، 
برچسب ها : فیس بوک،

اشتراک و ارسال مطلب به:آمار وبلاگ

Powered by WebGozar